Mega Music

O Klubie

„Bijące serce Mega Music to jego klubowicze !”

Największe centrum rozrywki w centralnej Polsce zaprasza do niekończących się labiryntów stylowych wnętrz ,w magicznej atmosferze kilku poziomów , niezliczonej ilości kolorowych barów w oszałamiającej przestrzeni wielu sal muzycznych , gdzie bit przyspiesza bicie serca , w których możesz się zgubić ,ale na pewno odnajdziesz tu dobrze bawiących się ludzi ,to miejsce połączy cię z nimi ,tu poznasz nowych przyjaciół ,tu możesz wybrać swój klimat który lubisz a  z nim, ludzi którzy kochają ten sam styl życia i muzyki co ty , tu możesz zawsze się czuć bezpiecznie , MEGA MUSIC to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy , to klub stworzony dla wszystkich ludzi !

Klub Mega Music Wilga to jeden z najbardziej znanych klubów w Polsce. Należy do grona największych ,  najnowocześniejszych  oraz najbardziej prestiżowych centrów rozrywki w kraju.

HISTORIA
Klub został stworzony w IX-wiecznej potężnej budowli, stanowiącej część przedwojennej posiadłości Hrabiego Rostworowskiego. Gruntowna modernizacja i rozbudowa klubu oraz aranżacje wnętrz i ogródków letnich nawiązują charakterem i klimatem do historii tego miejsca.

CHARAKTERYSTYKA
Na kilku przestrzennych poziomach klub posiada cztery tematyczne sale muzyczne , które charakteryzują się różnorodnością i niepowtarzalnością wystrojów. Wnętrze każdej  Sali  to inny styl i charakter.

MUZYKA
– Sala Disco Dance – polska muzyka
– Sala Euro Dance – największe światowe hity
– Sala Letnia – największe hity z ostatnich 30 lat
– Sala  Klubowa –  House, Electro house, Progressive house, Trance, Hard trance, Hard style, Techno.
Od lat gościmy największe gwiazdy polskiej  i światowej  sceny oraz czołówkę polskich i zagranicznych Dj
W naszym klubie każdy na pewno odnajdzie swój klimat muzyczny !

MUZYKA
– Sala Disco Dance – polska muzyka
– Sala Euro Dance – największe światowe hity
– Sala Letnia – największe hity z ostatnich 30 lat
W naszym klubie każdy na pewno odnajdzie swój klimat muzyczny !

BARY I CATERING
Klub posiada sześć  drink barów , restaurację MC MUSIC  oraz dla najbardziej wymagających strefę EXCLUSIVE VIP ROOM  z  oddzielnym parkietem muzycznym i drink barem .

OGRÓDKI
Zewnętrzne patio to  największy w Polsce kompleks ogródków letnich z barem, grillem i salą letnią. Niepowtarzalny klimat Sali letniej zapewnia potężna estrada z owalnym dachem oraz wielka antyczna fontanna pod palmami . Niezliczona ilość altan i parasoli dopełniają ten wystrój. Całość letniego kompleksu stworzona jest w formie starego warownego grodu, pokrytego trzciną oraz  powstałego w 2012 wodnego parku rozrywki na 100 hektarowej powierzchni wśród jezior i lasów  z kilometrową piaszczystą plażą  www.wodnakraina.com.pl

PARKING
W skład klubowej powierzchni wchodzi ogrodzony , monitorowany parking  ,który mieści  1000  aut .  Parking dozorowany  jest  przez służby ochrony .

WYPOSAŻENIE
Klub wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt klubowo- estradowy
Nagłośnienie kompleksowe , estradowo- koncertowe
O mocy łącznej 40000 wat renomowanej firmy POL AUDIO www.polaudio.pl

Oświetlenie  medialno-wizualne  najnowszej generacji;
– Ekrany LED  LEM/FC/z/6/pixel-bis 50 m 2
– Ekrany 50 cali LCD Samsung  20 sztuk
– Lasery sceniczne  4 sztuki  o mocy 1 WAT
– Nowej generacji ruchome głowy sceniczne BEAM 5R – 30 sztuk
– Na wszystkich salach zainstalowany jest najnowszy system  LED SHOW  na miarę XXI wieku  inteligentne produkty  renomowanej marki Disco Designer  www.disco-designer.com  . W produkty tej Firmy wyposażone są  najbardziej ekskluzywne  kluby na świecie.

BEZPIECZEŃSTWO
Cały obiekt wyposażony jest w  nowoczesny system monitoringu , obsługiwany przez 100 kamer . Od 15 lat posiadamy koncesje na prowadzenie  i organizację imprez masowych  zatwierdzoną przez Komedę Powiatową  Policji , Straż  Pożarną , Sanepid oraz Urząd Gminy.
Nad bezpieczeństwem naszych gości czuwają dwie agencje ochrony:      -Agencja SZPONA , która odpowiada za bezpieczeństwo uczestników imprez masowych.
Agencja  KONSALNET zapewniająca kompleksowy monitoring obiektu
Ratownicy medyczni oraz WOPR

Klub Mega Music to gwarancja udanej imprezy, niepowtarzalnego klimatu, wyjątkowych klubowiczów, profesjonalnej obsługi i bezpieczeństwa. Klub stworzony został z myślą o wszystkich ludziach preferujących bezpieczną i dobrą zabawę.