Mega Music

Nasza firma posiada od lat koncesje stałą na organizacje imprez masowych.

Nasza Agencja OCHRONY
Agencja Ochrony SZPONA działa na terenie Mazowsza oraz całego kraju wiele lat , agencja w pełni potrafi sprostować oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Personel wykazuje w swojej codziennej pracy duże zaangażowanie w wykonaniu trudnych i wymagających zadań służbowych. Sukces w dużej mierze zawdzięczamy ludziom, odpowiednio przygotowanym zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Ich wiedza, doświadczenie i poświęcenie wykonywanej pracy, sprawiają iż jesteśmy firmą w pełni profesjonalną. Przez lata wypracowywaliśmy metody rekrutacji, dzięki którym w naszej firmie nie ma miejsca dla ludzi przypadkowych. Trzon naszej kadry stanowią byli oficerowie Biuro Ochrony Rządu, Policji oraz służb specjalnych, jak również mistrzowie różnych sztuk walki. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych środków techniki i łączności. Jesteśmy przekonani, iż usługi proponowane przez nas sprostają wyjątkowo trudnym wyzwaniom a nasi klienci mogą zawsze czuć się bezpiecznie.

Specjalizujemy się w ochronie:

• Imprez masowych
• Meczów piłkarskich
• Ochroną osobistą VIP
• Ochroną fizyczną
• Rezydencji, Apartamentów, Willi
• Budynków Prywatnych

guard

Monitoring Całodobowy – Konsalnet 24h
Konsalnet jest największą firmą branży ochrony w Polsce. Działa ponad 20 lat, oferując pełen zakres usług bezpieczeństwa – od usług ochrony fizycznej, przez obsługę gotówki, konwoje, zabezpieczenia techniczne i monitoring po ratownictwo.

RATOWNICY MEDYCZNI
Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejsze dlatego na każdej imprezie masowej nad bezpieczeństwem naszych klientów czuwają przeszkoleni w zakresie ratownictwa medycznego ratownicy medyczni wyposażeni w profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego.

Monitoring Obiektu

Cały obiekt wyposażony jest w  nowoczesny system monitoringu , obsługiwany przez 100 kamer .

Parking

W skład klubowej powierzchni wchodzi ogrodzony , monitorowany parking  ,który mieści  1000  aut .  Parking dozorowany  jest  przez służby ochrony .